Autorzy

mgr Monika Tiffert

Mgr rehabilitacji, absolwentka kierunku Rehabilitacja Ruchowa AWF Katowice, specjalizacja Iº w zakresie rehabilitacji ruchowej. Czynny członek Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej, Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji.

Po ponad 13 letniej pracy w na Oddziale Rehabilitacji Narządu Ruchu w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich, otworzyła w 2007 roku Prywatną Praktykę Rehabilitacyjną - Centrum Synergia.

Centrum Synergia specjalizuje się w rehabilitacji sportowej, współpracuje z klubami sportowymi sportowym (Ruch Chorzów, GT Airco Team, KS Rozwój Katowice i inne) zapewniając fachową pomoc rehabilitacyjną, obejmującą wiele uznanych na świecie metod terapeutycznych z zakresu kinezyterapii oraz fizykoterapii. Specjalizuje się w rehabilitacji schorzeń kręgosłupa, stawu kolanowego, biodrowego i barkowego. Posiada liczne doświadczenia w zakresie usprawniania osób po oparzeniach. Mocno zaangażowana we wspieranie rozwoju motorycznego dzieci z wadami postawy oraz z zaburzeniami neurologicznym.

Autorzy

Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.